تور اروپا ، تور ترکیه و تورچین

قشنگ ترین جای اروپا

قشنگ ترین جای اروپا

سلام به همراهان همیشگی آنیاگشت!
این کره خاکی تا دنیا ذنیا بوده سعی کرده با زیبایی ها و شگفتی های خود چه در طبیعت چه در مناظر انسان را یاد قدرت خداوند متعال بیندازد.
اروپا قاره ای دوست داشتنی و زیبا دیدنی های و جاذبعه های بکری برای گردشگران تور اروپا دارد تا به آن ها بگوید که دنیا چقدر میتواند قشنگ و قشنگ تر باشد.
من از دید و سلیقه خودم سه تا از این جاذبه های گردشگری که خیلی برای من زیبا و شگفت انگیز بود را برای شما عزیزان و توریست های تور اروپا به اشتراک میگذارم.

انگلستان: لندز اند (Land’s End)

انگلستان: لندز اند (Land’s End)
لندزاند غربی‌ ترین بخش‌ های کرنوال ( Cornwall) و یکی از زیبا ترین جاذبه‌ های طبیعی انگلستان و اروپا است که شما برای دیدن آن فقط یک تور اروپا کم دارید!
لندز اند بخاطر زیبایی طبیعی و آرامش‌ بخشش معروف شده است. ساحل کرنیش مناظری محسورکننده از دریای سلتیک دارد. با قدم زدن در این ساحل می‌توانید از زیبایی دریا، هوای خوب و غار های فراوان آن بهره مند شوید.

پرتغال: آلگارو ( Algarve)

منطقه آلگارو که در جنوب پرتغال قرار دارد به خاطر کوه‌ های عجیب، آب سبز آبی، سواحل طلایی و خلیج‌ های کوچک بهشتی از خورشید و دریا و شن معروف است. چه در سواحل آن قدم بزنید یا قایق سواری کنید در این مکان حس می‌کنید در بهشت قدم گذاشته‌ اید.

ایتالیا: بلو گروتو در کاپری ( Capri’s Blue Grotto)

ایتالیا: بلو گروتو در کاپری ( Capri’s Blue Grotto)

بلو گروتو در کاپری یکی از زیبا ترین غار های آبی دنیا است. قشنگی این غار بخاطر گذر نورخورشید از حفره‌ های زیرآب و بازتاب آن روی سطح آب می باشد که باعث میشود غار روشن گردد. دهانه‌ی این غار خیلی کوچک است ، اگر روزی با تور اروپا گذرتان به این جا افتاد ، بدانید باید زمانی که جریان آب کم بوده با قایق کوچکی به داخل غار بروید.


برای ارتباط با سایت آنیاگشت کلیک کنید

برای ارتباط با مجریان مستقیم پرواز های خارجی با 02126408545 تماس بگیرید.

آنیاگشت مجری مستقیم تور چین ، تور ترکیه و تور اروپا


برچسب‌ها: تور چین , تور ترکیه , تور اروپا ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 15 آبان 1397ساعت 16:44  توسط اهوراوب  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]